Venų varikozė – priežastys ir simptomai

Venų varikozė tai problema, su kuria susiduria daugelis žmonių. Dažnai tai gali būti dėl genetinių veiksnių, su kuriais, deja, negalime padaryti daug. Tačiau daugeliu atvejų prisidedame prie varikozinių venų formavimosi – per sėdimą gyvenimo būdą, nesveiką mitybą ar sporto trūkumą. Be to, kad kojos atrodo negražiai, jos taip pat gali kelti grėsmę sveikatai ar gyvybei, todėl pastebėjus pirmus varikozės simptomus, reikia veikti kuo greičiau.

Kokios yra pagrindinės varikozinių venų priežastys?

 • Antsvoris
 • Ilga kelionė automobiliu
 • Hormonų vartojimas
 • Tam tikrų vaistų vartojimas
 • Stovėjimas per ilgą laiką
 • Nėštumas
 • Sėdimas darbas

Pirmieji varikozinių venų simptomai gali būti nepastebimi ir neakivaizdūs. Simptomai, dėl kurių turėtume pradėti nerimauti, tai: mėlyni pokyčiai ant odos, blauzdų spazmai, kojų skausmas, kojų patinimas arba sunkumo jausmas. Jų susidarymą daugiausia sukelia sutrikęs kraujo nutekėjimas iš apatinių galūnių. Problema dažniau susijusi su moterimis nei vyrai, o varikozinės venos rizika didėja su amžiumi.

Kas tai Varikosette?

Varikosette tai gydomasis kremas, kurio dėka pamiršite apie negražias kojas. Kremas padės jums kovoje su varikozinėm venom ir kitais simptomais, kuriuos jos sukuria www.pasveik.lt. Jeigu norite atsikratyti kojų problemų, nebeturėti kompleksų ir nešioti trumpus sijonus ar suknelės – Varikosette yra skirtas jums. Daugiau negu 90% naudojusių šį kremą patvirtina jo veiksmingumą. Vienas didžiausių šio kremo privalumų yra tai, kad jo sudėtyje nerasite jokių cheminių medžiagų, kurios galėtu jums pakenkti. Žemiau išvardinsime ir aptarsime visus ingredientus.

Kremo Varikosette sudėtis

 • Trokserutinas

Prisideda prie uždegimo malšinimo.  Jis gali sumažinti kraujagyslių trapumą ir tokiu būdu apriboti vorų venų ir varikozinių venų susidarymą.

 • Kaštonų ekstraktas

Jis gali žymiai sustiprinti kraujagyslių ir venų sieneles. Kaštonų ekstraktas taip pat padeda sumažinti patinimą ir paraudimą.

 • Beržų lapų ekstraktas

Jis atneša palengvinimą pavargusioms ir patinusioms kojoms. Atnaujina ir tonizuoja. Ekstraktas taip pat gali pagreitinti kojų regeneraciją.

 • Kofeinas

Jis padeda pagerinti kraujotaką. Jis taip pat gali palengvina pavargusias ir patinusias kojas.

 • Mentolis

Jis veikia antiseptiškai, pašalina grybus ir bakterijas, suteikia malonaus vėsumo jausmą. Mentolis gali  sumažinti pėdų prakaitavimą.

 • Citrinų, kokoso ir sojos aliejai

Vertingi, natūralūs aliejai stipriai maitina ir stiprina odą bei drėkina ją iš vidaus.

Kaip veikia Varikosette?

Varikosette kremas – tai natūralių veikliųjų medžiagų kompozicija, kuri užkerta kelią kojų patinimui ir suteikia lengvumo net po darbo dienos. Visu pirma – kremas palaiko tinkamą kraujo cirkuliaciją ir taip veikia kojų edemos sumažėjimą ilgam. Be to, Varikosette kremas turi įtakos kraujagyslių stiprinimui. Kitas šio produkto privalumas tai ilgalaikis matomų violetinių venų ir mėlynų odos pakeitimų pašalinimas.

Savo natūralių ingredientų dėka, kremas mums tikrai nepakenkt, o kaip tik, atvirkščiai – suteiks mūsų kojoms lengvumo ir šviežumo. Internete galima rasti daug atsiliepimų apie Varikosette, iš kurių dauguma yra labai pozityvūs. Tad jeigu dar dvejojate paskaitykite apie šį kremą daugiau, o dar geriau – užsisakykite ir išbandykite patys.

Varikosette – kaip naudoti

Varikosette kremo naudojimas yra labai paprastas. Visu pirma reikia užtepti pakankamą kremo kiekį ant odos ir švelniai, bet kruopščiai masažuoti kojas, ypač blauzdas. Rekomenduojame naudoti kremą bent jau dvi savaites – efektas bus matomas po to laiko. Kuo ilgiau naudosite, tuo ilgiau išsilaikys efektas.

Jeigu varikozinių venų problema sugrįžtų, reikia vėl pradėti naudoti kremą. Bendras gydymo laikas priklauso nuo individualių veiksnių.

Rate this post