Reumatinių ligų tipai

Kalbant apie reumatines ligas, pirmiausia reikia kažką pasakyti apie patį reumatizmą. Apskritai reumatas – tai visi ligos, susijusios su raumenų ir sąnarių skausmais. Manau, kad toks paaiškinimas yra paprasčiausias ir aiškiausias. Reumatines ligas padalijame į uždegimines ir neuždegimines. Uždegimines reumatines ligas visų pirma sudaro spondilitas arba raudonoji vilkligė. Ir ne uždegiminėms reumatinėms ligoms priklauso osteoartritas. Reumatinės ligos yra susijusios su raumenimis, sausgyslėmis ir nervais.

Kokios yra pagrindinės tokių reumatinių ligų priežastys? Visų pirma, reumatinės ligos yra paveldimos genetiškai, tačiau daugelis taip pat priklauso nuo to, ką valgome, kaip valgome – kitaip tariant, priklauso nuo mūsų dietos.

Reumatinės ligos simptomai

Yra žinoma, kad kiekviena liga neigiamai veikia mūsų sveikatą, todėl reumatinės ligos taip pat daro neigiamą poveikį mūsų sveikatai. Tačiau kas padeda ligos vystymuisi lt.wikipedia.org? Kas ją vysto? Per dažnai pamirštame, kad neturėtume užkrauti sąnarių, nors dažnai juos užkrauname. Be to, dažnai pasiliekame šaltuose kambariuose, apsistojame drėgnose patalpose, bet visų svarbiausia ignoruojame visas kitas ligas, ypač gripą, karščiavimą, kosulį ir pan. Taigi, kaip matote, mes negalime ignoruoti jokio veiksnio, nei įprastos, net mažiausios ligos.

Kokie yra reumatinių ligų simptomai? Pirmiausia reikia žinoti, kad reumatinių ligų simptomai gali paveikti visą kūną, organizmą ar tik tam tikrus organus. Taigi, kaip atpažinti, kad kenčiame nuo kai kurių reumatinių ligų? Visų pirma, pastebime didelį kūno svorio sumažėjimą, taip pat gali lydėti karščiavimas ir bendras silpnumas. Pajusime specifinį sąnarių skausmą ir, svarbiausia, vaikščiojimas ir judėjimas sukels mums didelį skausmą.

Rate this post