Tiek moterys, tiek vyrai labai dažnai skundžiasi savo plaukų būkle – vieniems jie per sausi, kitiems slinka ir neauga, o dar kitiems pleiskanojasi. O visi žinome, kad plaukai tai vienas pirmų dalykų į kuriuos atkreipiame dėmesį sutikdami kitą žmogų. Deja, bet dažnai dėl to, kaip atrodo mūsų plaukai yra atsakingi genai ir be specialių brangių procedūrų nedaug galima nuveikti. Iki šiol. Plaukų specialistai sukūrė produktą, kuris padėjo jau daugeliui žmonių, kovojančių su nepaklusniais plaukais. Šiame straipsnyje pabandysime aiškiai i glaustai papasakoti apie šį preparatą – Princess Hair.

Princess Hair – kas tai?

Tikriausiai tokį klausimą ką tik sau, taigi jau skubame aiškinti. Princess Hair tai revoliucinis produktas, rekomenduojamas kovojant su plaukų slinkimu, galintis padėti tiek moterims, tiek vyrams. Kaukė Princess Hair ne tik stabdo plaukų slinkimą, bet ir skatina plaukų augimą. Po kelių gydymo savaičių šukuosena tampa akivaizdžiai tankesnė ir gražesnė. Daugiau neturėsite jaudintis tuo, kad jūsų plaukai atrodo blogai.

Kaukė teigiamai veikia kelis plaukų faktorius:

  • Neleidžia galiukams skilinėti
  • Naudojant kaukę galima tikėtis iki 3000 naujų plaukų per 2 mėnesius
  • Slopina plaukų slinkimą jau per 3 savaites
  • Pagreitina plaukų augimą

Kaip veikia Princess Hair?

Ši kaukė tai unikalus produktas kovojant su plaukų slinkimu – Princess Hair sudėtyje yra koncentruotų natūralių ingredientų, kurių dėka galima pasiekti nuostabių efektų. Šios veikliosios medžiagos veikia plaukų folikulus ir gerina mikrocirkuliaciją galvos odoje tam, kad būtų kuo mažiau plaukų slinkimo.

Tie, kurie reguliariai naudoja Princess Hair, taip pat pastebėjo, jog kaukė turi didelę įtaką plaukų augimui – jie pradėjo augti daug greičiau, išliekant sveiki. Dar vienas šios plaukų kaukės pranašumas – ji veikia nuo pirmojo naudojimo, maitinant plaukus iki pat jų galiukų.

Princess Hair sudėtis

Kaukė susideda iš novatoriškos „Maxi Growth“ formulės, į kurios sudėtį įeina 8 koncentruotos veikliosios medžiagos. Būtent jų dėka šis produktas yra toks veiksmingas ir suteikia plaukams neapsakomą efektą.

Pirmas ir stipriausias ingredientas tas juodosios ropės ekstraktas, kuris stimuliuoja plaukų augimą. Kaukėje rasime taip pat argano aliejų https://en.wikipedia.org/wiki/Vellus_hair. Jo svarbiausia funkcija – galvos odos drėkinimas. Be to dar atstato plaukus, sumažindamas jų trapumą. Princess Hair turi sudėtyje ir vitaminų. Vitaminas E suteikia plaukams tobulą glotnumą, o vitaminas C intensyviai stiprina plaukų šaknis ir stabdo plaukų slinkimą. Varnalėšų šaknų ekstraktas sudėtyje pašalina ir sumažina plaukų riebalumą. Kaukė turi taip pat kokoso aliejų, kuris giliai drėkina ir tonizuoja plaukus, jo dėka plaukai tampa lyg šilkiniai. Tuo tarpu cinamono aliejus pagerina galvos mikrocirkuliaciją, taip stimuliuodamas plaukų šaknis – taip prisidedant prie greitesnio plaukų augimo. Paskutinis, bet taip pat svarbus ingredientas, tai ramunėlių ekstraktas. Jis atgaivina plaukų spalvą ir uždaro plaukų žvynelius, suteigdamas jiems neapsakomo blizgesio.

Kaip naudoti kaukę Princess Hair lt.wikipedia.org?

Šios kaukės naudojimas yra labai paprastas ir niekuo nesiskiria nuo kitų kaukių – išskyrus neapsakomą efektą. Jau po pirmo plaukų plovimo pastebėsite, kad jūsų plaukai yra sveikesni bei gražesni. Taigi, kaip naudoti šią kaukę?

Visu pirma, išplaukite plaukus savo šampūnu. Kaip šampūnas bus nuplautas, uždėkite ant viso plaukų ilgio Princess Hair kaukę. Galite kelias minutes lengvai masažuoti kaukę ant plaukų, o tada užsidėkite rankšluosti ir palikite preparatą 10 minučių ant galvos. Po to laiko nuplaukite Princess Hair šiltu, bet ne karštu vandeniu.

Ir tai viskas! Jau po pirmo naudojimo pastebėsite plaukų pagerėjimą, o kuo ilgiau naudosite, tuo geresni šie efektai bus.

Rate this post