Reklamose storais, blizgančiais plaukais besipuikuojančios merginos visuomet sukelia paprastų mirtingųjų pavydą. Žinoma, visos guodžiamės, kad su jomis prieš tai pusę dienos dirbo stilistai, po to gal net patobulino kompiuterinės programos, tačiau tai vis tiek nenumalšina noro pačioms turėti įspūdingus plaukus. Tačiau ką daryti, jei jie atrodo gležni ir plonyčiai? 

Šukuosena rūpinkis vakare

Jei turi ilgus plaukus, prieš eidama miegoti susirišk juos į ilgą uodegą viršugalvyje po jų išplovimo (prieš surišdama gali juos išdžiovinti, nes dalis drėgmės vis tiek išlieka). Rytą atsibudusi pati būsi nustebinta, nes plaukai nebus taip prigludę prie šaknų, o efektu galėsi džiaugtis visą dieną. Tačiau tokio būdo trūkumas, kad dažnai jie susiguli nevienodai ir sunku suvaldyti nevienodai prigludusias sruogas.  Svajojančios apie romantiškas garbanas (labai madingas šiais metais) gali surišti kątik išplautus plaukus į vieną didelį kuodą arba kelis mažesnius ir palikti plaukus taip per naktį en.wikipedia.org. Ryte veidrodyje į Tave žvelgs nauja moteris. Jei tokios garbanos atrodo per mažos, tiesiog susipink plaukus į mažas kaseles arba padalink plaukus į smulkias sruogeles ir kiekvieną jų apvyniojusi aplink pailgą medžiagos gabaliuką, vėlgi surišk viršugalvyje. Žinoma, panašų efektą galėtum gauti ir modernesnėmis priemonėmis, bet kam kankinti plaukus karštomis žnyplėmis ar šepečiais. 

Rūpindamasi plaukais jausk saiką

Kasdien trenkant galvą, plaukai atrodo žavingai, tačiau dėl to silpnėja jų struktūra, ilgainiui gali juos visai nualinti. Žinoma, jei jie tikrai labai riebūs, nesiūlome Tau vaikščioti nešvaria galva, bet jei gali vietoj kasdien  plaukus plauti kas antrą ar net kas trečią dieną, jie atrodys ir bus storesni. Kita dažna klaida – neprotingas kondicionierių ir balzamų naudojimas. Jie gali padaryti daug gero, bet reikia juos naudoti teisingai. Jei naudoji kondicionierių, tepk jį tik ant plaukų galiukų, kitaip plaukai priglunda prie šaknų ir negali atrodyti purūs. Be to, užtenka labai mažo jo kiekio, nes tinkamai neišskalavus plaukai ne tik silpnėja, bet net gali atsirasti pleiskanų. Tai nereiškia, kad turėtum balzamo atsisakyti visai: ilgiems ir besiveliantiems plaukams jis tiesiog būtinas , nes kitaip nebesugebėsi jų iššukuoti. 

Kelios mažos plaukų gudrybės

Džiovindama plaukus fenu nulenk galvą žemyn ir nukreipk karščio srovę į jų šaknis en.wikipedia.org. Kai jau taip išdžiovinsi plaukus, pakelk galvą aukštyn ir, jei reikia, padžiovink dar, kad suteiktum plaukams norimą formą. Kitas būdas akimirksniu suteikti plaukams tankumo įspūdį – nusidažyti keletą šviesesnių sruogelių. Sluoksniuotos spalvos duoda vizualų plaukų stiprumą, atrodo, kad jų yra daugiau. Cheminis sušukavimas taip pat gali laikinai išspręsti problemą, tačiau rizikuoji stipriai sužaloti plaukus. Cheminis sušukavimas taip pat gali laikinai išspręsti problemą, tačiau rizikuoji stipriai sužaloti plaukus

Rate this post