Ar norite kartą ir visiems laikams atsikratyti nereikalingų kilogramų ir atgauti seną liekną figūrą? Ar norite pamatyti, kaip jūsų svarstyklės rodo vis mažesnį skaičių? Yra būdas! Greitas ir efektyvus! Be nereikalingų aukų, griežtos dietos ir monotoniškų, ilgų treniruočių valandų.  Norint efektyviai numesti nereikalingus kilogramus, nereikia taikyti jokių ribojančių 1000 kalorijų, 1200 kalorijų dietos, vengti mėsos, saldumynų ar kitų gėrybių. Šiame straipsnyje parašysiu jums apie produktą, kurio dėka pagaliau sugebėjau atsikratyti svorio.

Dietonus – kas tai?

Tikriausiai negirdėjote dar apie šį produktą ir galvojate, kas čia tokio. Jau skubu išaiškinti. Dietonus tai kapsulės, skirtos greitam ir efektyviam svorio numetimui. Šios kapsulės degina riebalų ląsteles ir padeda pašalinti nutukimo priežastis, tokias kaip: blogą medžiagų apykaitą, vitaminų ir mineralų trūkumą, padidėjusį apetitą bei hormoninius sutrikimus. Šis lieknėjimo produktas tinka visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties. Kaip tai įmanoma https://lt.wikipedia.org/wiki/Maisto_papildas? Produktas turi unikalų trifazį poveikį, kuris yra suderintas su žmogaus biologiniu laikrodžiu.

Kaip veikia Dietonus?

Kitas klausimas, kuris turbūt kyla jums galvoje. Kaip jau paminėjau – Dietonus veikia trijuose fazėse: ryte, dieną ir vakare. Kiekvieną iš piliulių reikia išgerti būtent tam tikrame paros laikotarpyje, kad visi ingredientai taisyklingai įsisavintų. Kaip veikia kiekviena iš jų?

 • Rytinė piliulė – suteikia kūnui energijos srautą, pagerina koncentraciją ir darbingumą, sužadina virškinimo procesus ir medžiagų apykaitą, taip pat padidina kūno riebalų pasiskirstymą. Jos dėka galima žvaliai pradėti dieną.
 • Dienos piliulė – palaipsniui pagreitina medžiagų apykaitą, jos dėka riebalai dega intensyviau. Be to, ji taip pat sumažina apetitą ir blokuoja hormonų, atsakingų už riebalų ląstelių nusėdimą, sekreciją.
 • Vakaro piliulė – veikia panašiai kaip dienos: dar labiau sumažina apetitą ir suaktyvina naktinį kūno riebalų deginimo procesą. Be to ji normalizuoja nervų sistemą, pašaliną nerimą ir nuovargį, taip paruošdama ilgam ir ramiam miegui lt.wikipedia.org.

Dietonus sudėtis

Kitas labai svarbus, o gal net svarbiausias, veiksnys, renkantis produktą – jo sudėtis. Čia galite būti tikri, jog Dietonus nerasite nieko, kas galėtų jums pakenkti. Taigi peržiūrėkime kiekvienos tabletės sudėtį.

Rytinės Dietonus piliulės (baltos)

 • Kofeinas – degina riebalų ląsteles, mažina apetitą ir pažadina visai dienai.
 • Synephrine – užtikrina ištvermę, pusiausvyrą ir energiją.
 • Ciberžolė – pašalina skysčių perteklių organizme, užtikrina greitesnį riebalų deginimą, blokuoja riebalų kaupimąsi ir normalizuoja cukraus kiekį kraujyje.
 • Ženšenis – stiprina organizmo imunitetas, gerina atmintį ir valo kraujagyslės.
 • Guarana – padeda išnaudoti paslėptą kūno energija, tuo padidindamas fizinių pratimų efektyvumą.

Dienos Dietonus piliulės (raudonos)

 • Coleus forskohlii – padidina hormonų gamyba, baltymų sintezės stimuliavimą ir normalizuoja skrandžio rūgštingumą.
 • Yohimbine – blokuoja alkį ir pagerinkite kraujotaką.
 • L-teaninas – pagerina pažintinius gebėjimus ir nuotaiką.
 • Raudoni pipirai – aprūpina organizmą vitaminais ir mineralais, stiprina kitų ingredientų savybes, valo kraujagysles.
 • L-karnitinas – padeda riebalams virsti energetiniu komponentu koks.

Vakaro Dietonus piliulės (mėlynos)

 • Garcinia – blokuoja apetitą ir pagreitina virškinimą.
 • Laminaria – sumažiną kalorijų suvartojimą, normalizuoja skydliaukės darbą ir pašalina toksinus iš organizmo.
 • Spirulina – pagerina imunitetą, sumažina cholesterolio kiekį ir padidėjusi hemoglobino kiekį kraujyje.
 • Valerijonas –  sumažina apetitą prieš miegą, palengvina vakarinių užkandžių atsisakymą, ramina nervų sistemą.

Kaip naudoti Dietonus?

Siekiant geriausio efekto, gamintojas rekomenduoja tokius priėmimo laikotarpius:

Pirma kapsulė (ryto, balta) – nuo 8.00 iki 11.00, su pusryčiais.

Antra kapsulė (dienos, raudona) – nuo 12.00 iki 15.00, pietų metu.

Trečia kapsulė (vakaro, mėlyna) – nuo 17.00 iki 20.00, vakarienės metu.

Norint pasiekti rezultatus, reikia kapsulės naudoti 4-5 savaites.  Jei yra poreikis, galite pakartoti kursą, tačiau po 2-3 savaičių pertraukos. Dietonus išsiskiria savo natūralia sudėtimi, todėl neturi šalutinių poveikių, o tik padeda norintiems sulieknėti.

Rate this post