Retas vyras paneigs tai, jog pamatęs moterį, pirmiausiai dėmesį kreipiantis į jos kojas. Tačiau dažnai moterų norui pamaloninti stipriosios lyties atstovų akis trumpu sijonu trukdo kompleksai dėl negražių kojų.

Išsigelbėjimas – didelė iškirptė

Manote, kad jūsų kojos kreivos, per storos ar per liesos? Dažniausiai moterys savo trūkumus tik įsikalba, o aplinkiniai mažų defektų net nepastebi. Patikėkite, vyrams daug patrauklesnės moterys su vidutinio ilgio sijonu nei kelnėtos arba žemę šluojančiais sijonais pasipuošusios moterėlės. Galų gale, paklausykite Kristiano Dioro patarimo: „Jei jūsų kojos kreivos- nešiokite palaidinę su didele iškirpte“. Pabrėžkite labiau viršutinę kūno dalį, nešiokite paprasto modelio sijonus ir akių nerėžiančią avalynę. Taip neatkreipsite dėmesio į kojų defektus https://en.wikipedia.org/wiki/Vein_stripping.

Kreivos kojos

Jeigu jūsų kojos kreivos, neišryškinkite šio trūkumo stovėdamos „alavinio kareivėlio“ poza, kurio kojos ir pėdos visuomet suglaustos. Stovėkite, sėdėkite ir vaikščiokite laisvai, palikusios vieną koją už kitos. Kojų kreivumą, taip pat, pabrėžia aukštakulniai batai. Net kai kurios moterys, turinčios tiesias kojas, su aukštakulniais jaučiasi nepatogiai ir vaikšto negrabiai. Dėl to jų kojos atrodo kreivokos. Jeigu nebėgiojate ant aukštakulnių lyg su šlepetėmis, geriau rinkitės batus su žemesniais kulniukais. Jeigu jūsų kojos O formos, reikėtų vengti aptemptų kelnių ir tiesaus kirpimo sijonų iki kelių. Rinkitės trapecijos formos sijonus, šiek tiek platesnes kelnes.

                                                                                                                              ka-daryti-kad-kojos-graziai-atrodytu

Storos ir plonos kojos

Jeigu skundžiatės antsvoriu, rinkitės tamsių spalvų sijonus ir kelnes. Venkite mini arba per daug aptemptų sijonų. Batus patartina avėti su stora pakulne. Jei kojos yra pernelyg plonos, nešiokite batus su plona pakulne. Venkite plačių sijonų iki kelių – atrodysite juokingai. Jums geriausia tiks šviesių spalvų kelnės.

Kaip pagerinti kojų formą varikosette kremas?

Kojų forma mums persiduoda genetiškai. Tačiau yra keletas dalykų, kurie padės kojų formą pagerinti.

  • Jei norite klubų apimti sumažinti keliais centimetrais, treniruokite kojų raumenis šokdamos, lankydamos stepo treniruotes, bėgiodamos, važiuodamos dviračiu.
  • Jei esate nepatenkinta tam tikra kojų dalimi, lankykite šeipingo ir jėgos treniruotes.
  • Neleiskite atsirasti celiulitui. Tam puikiai tiks aerobika vandenyje.

Rate this post