Titan Gel tai gelis, plačiai naudojamas vyrų norinčių sustiprinti savo vyriškumą. Gelis sėkmingai padėjo daugeliui vyrų iš skirtingų pasaulio dalių didinti lytinį potraukį, padidinti penį ir gerokai pagerinti jų lovos nuotykius. Titan Gel per trumpą laiką įgijo populiarumą, nes sugebėjo naudojant jį rezultatai matomi labai greitai. Be to, gelis padės jums išvengti brangių ir rizikingų operacijų. Verta pažymėti, kad gelio dėka gauti rezultatai yra nuolatiniai. Žemiau rasite daugiau įdomių faktų apie novatorišką vyriškos lyties stiprinimo gelį.

Titan Gel ingredientai

Naujoviškas vyriškos lyties stiprinimo gelis tai formulė, kurią pagrinde sudaro vaistažolių koncentratai, vitaminai, afrodiziakai ir kitos sudedamosios dalys, kurias kruopščiai parinko gydytojai ir sveikatos specialistai. Toliau pateikiami ingredientai, naudojami specialiam vyriškam priedui gaminti.

 • Guaranos ekstraktas

Guarana yra gerai žinomas afrodiziakas. Jo nuostabi paslaptis slypi specialiose stimuliuojančiose savybėse. Guaranos sėklose yra junginys, žinomas kaip guaraninas, kristalizuotas junginys. Taigi, guaranos yra labai stiprus stimuliatorius, dėka guaranine esančių sėklų.

 • L-Argininas

Tai yra gyvybiškai svarbi sudedamoji dalis, kuri padeda gaminti amino rūgštis, kurias organizmas naudoja azoto oksido gamybai. Sukurtas azoto oksidas yra naudingas, nes jis plečia kraujagysles ir didina kraujo srautą į varpą. Dėl to gerokai padidėja orgazmų ir erekcijos kokybė.

 • Magnis

Šis konkretus ingredientas yra gyvybiškai svarbus, nes organizme yra daug biocheminių reakcijų. Kai kurios iš šių biocheminių reakcijų gali apimti seksualinių hormonų, pvz., Androgenų ir estrogenų, gamybą.

Ingredientas taip pat padeda gaminti hormonus, kurie moduliuoja lytinius potraukius, tokius kaip adrenalinas ir dopaminas.

 • Glicinas

Glicinas žymiai padidina organizme esančio azoto oksido kiekį. Azoto oksido padidėjimas gali būti priskiriamas azoto rūgšties sintezei. Glicinas yra susijęs su geresne erekcijos kokybe, geresniu seksu ir intensyvesnėmis ejakuliacijomis.

 • Ginkgo Biloba

Ginkgo biloba tai medis, kurį daugelį metų plačiai vartojo kinų medicinos reikmėms. Sudedamoji dalis padeda pagerinti pažinimo funkciją. Jis daugiausia naudojamas padidinti dėmesį ir atminties kiekį. Sudedamoji dalis naudojama vyriškos lyties stiprinimo gelyje, nes ji padeda kraujotakai. Patobulinta erekcija, apie kurią pranešė Titan Gel vartotojai, gali būti būtent ginkgo dėka https://lt.wikipedia.org/wiki/Oralinis_seksas.

 • Gingerolis

Gingerolis yra dar viena sudedamoji gelio dalis. Jis padeda šilumos gamybai, kuri yra būtina seksualiniam susijaudinimui. Daugelis tyrimų parodė, kad yra ryšys tarp gingerolio vartojimo ir padidėjusio lytinio potraukio, ir vyrams ir moterims.

 • Muira Puama

Muira Puama yra dar vienas afrodiziakas, naudojamas Titan Gel formavimui. Afrodiziakas daugelį metų buvo naudojamas Brazilijoje. Nepaisant to, nėra pakankamai mokslinių duomenų, įrodančių, kad jis yra naudingas didinant libido lygį. Vis dėlto įrodyta, kad jis yra labai veiksmingas pažinimo stipriklis.

                                                                                                                                                     titan-gel-formule

Unikali Titan Gel formulė

Skirtingai nuo kitų panašių gelių ir vyriškų priedų, Titan Gel yra laikomas naudingiausiu dėl paprastos priežasties: ji gali suteikti rezultatus beveikt akimirksniu. Tai iš esmės reiškia, kad jūs iš karto pastebėsite, kad varpa tampa stipresnė, didesnė ir tvirtesnė netgi po pirmo gelio panaudojimo. Iš tiesų, daugelis naudotojų patvirtina, kad iškart po to, kai užtepė gelį, jie pastebėjo  patobulinimų. Jei jūsų tikslas yra padidinti varpos apvalkalą ir ilgį, jums reikia palaukti mažiausiai 2-4 savaites, tam kad pasiekti geriausių rezultatų. Titan Gel yra unikalus, nes jis veikia efektyviau nei kiti vyrų patobulinimo preparatai lt.wikipedia.org. Palyginus gelį su kitais panašiais geliais, greitai suprasite, kad Titan Gel yra pigesnis ir efektyvesnis.

Titan Gel privalumai:

 • Matomas ilgesnis ir storesnis penis
 • Puikus atkaklumas ir kontrolė meilės metu.
 • Orgazmai yra intensyvesni.
 • Greitas atsigavimas ir pasirengimas kelioms sekso sesijoms.
 • Didina pasitikėjimą savimi.

Titan Gel efektai

Tūkstančiai vyrų, kurie anksčiau naudojo Titan Gel, išdidžiai patvirtino, kad naudojant gelį jie negavo jokio neigiamo šalutinio poveikio. Verta pažymėti, kad gelis susideda iš visiškai natūralių ingredientų ir yra gaminamas FDA sertifikuotame ir patvirtintame objekte. Galite būti tikri, kad gelis yra saugus ir natūralus.

                                                                                                                                     titan-gel-efektai

Gelio taikymo metodas

Jei esate panašus į daugumą žmonių, manančių, kad Titan Gelio taikymo procesas yra sudėtingas ir kruopštus, tada jums būsite maloniai nustebinti, kad procesas yra labai paprastas. Veiksmai aprašyti toliau:

1 žingsnis – tepkite nedidelį gelio kiekį ant varpos.

2 žingsnis –  tolygiai paskirskite gelį ant visos varpos ir pradėkite masažuoti.

3 žingsnis – kai pajusite skirtumą ir didesnį lytinį potraukį, pradėkite lytinius santykius.

Rate this post