Manoma, kad parazitai atakuoja tik gyvūnus, o žmonės to neliečia. Kas taip mano – klysta. Jais užkrėsti galima visur ir užsikrėsti gali kiekvienas. Tačiau kas yra parazitai? Pagal apibrėžimą parazitai tai gyvūniniai arba augaliniai organizmai, kurie, tam kad gyventi ir gauti maisto, naudoja kitus organizmus.

Mokslininkai išskiria kelis tūkstančius vidaus parazitų rūšių, t.y gyvenančių žmogaus kūne. Tačiau, pasak Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO), tik vienas iš dešimties žmonių nėra jų nešėju. Daugiausia nešėjų yra trečiojo pasaulio šalyse, bet net išsivysčiusiose šalyse kas trečias gyventojas yra užkrėstas parazitais – tiek vaikai, tiek suaugusieji.

Parazitai organizme – simptomai ir prevencija

Kaip atpažinti, kad kūnuose yra kirminų ar kitų parazitų? Tai nėra sunku. Pasireiškia tokie simptomai kaip: pilvo spazmai ir dujos, apetito praradimas, kosulys, karščiavimas, vėmimas, apatija ir negalavimas, nuovargis, anemija, plaukų slinkimas, artritas lt.wikipedia.org. Šie simptomai turėtų atkreipti mūsų dėmesį ir gydymas turėtų būti pradėtas kuo greičiau. Ligos aplaidumas gali sukelti didelių komplikacijų ir infekcijos vystymąsi. Kad būtų išvengta parazitų infekcijų, reikia pasirūpinti higiena.

Pirmiausia, verta plauti vaisius ir daržoves prieš valgant. Žinoma, neturėtumėte pamiršti apie rankų ir virtuvės reikmenų, pvz., stalviršių, peilių ar kitų reikmenų, plovimą. Svarbu nepamiršti apie teisingą ir tikslią vartojamos mėsos ir žuvies perdirbimą, nes jūs tuo galite lengvai nusinuodyti.  Be to, ne rečiau kaip kartą per metus rekomenduojama visiems namiškiams, kaip ir gyvūnam, daryti parazitų naikinimą.

Bactefort – kas tai?

Bactefort yra ypatingas vaistas prieš parazitų ir kirminų kiaušinių invaziją. Jis švelniai veikia visuose organuose ir naikina visas parazitų ir kirminų lervas ir kiaušinius lt.wikipedia.org. Per kelias savaites kepenyse, skrandyje ir visuose kituose organuose nėra parazitų, o jūs atgaunate gerą savijautą ir spindinčią išvaizdą. Jūsų kūnas yra stipresnis ir sveikesnis. Skirtingai nuo stiprių antibiotikų, kuriuos gali skirti gydytojai, Bactefort natūraliai išvalo jūsų kūną nuo visų parazitų ir kirminų.

Natūralus vaistas parazitams

Tai natūralių ingredientų, esančių Bactefort, dėka šis preparatas yra toks veiksmingas. Riešutmedžio ekstraktas sunaikina žarnyne esančius parazitus ir bakterijas. Mėtų ekstraktas slopina uždegimą, o pankolio ekstraktas pagerina virškinimą. Himalajų žolės taip pat prisideda prie preparato veiksmingumo. Šios žolės žudo bakterijas, grybus ir visus virusus, kurie gali sukelti ligas. Askorbo rūgštis arba vitaminas C yra pridėtas kaip rūgštingumo rišiklis ir reguliatorius, taip pat stiprinantis poveikį – palaikant organizmą ir padedant išplauti kenksmingus parazitus iš organizmo. Preparate esančių augalų ekstraktų sudėtis sustiprina kūną, naikina kirminus ir kitus parazitus bei užtikrina greitą ir visišką jų pašalinimą.

Bactefort naudojimas

Šis preparatas tai skystas maisto papildas. 30 Bactefort  lašų ištirpinkite stiklinėje vandens ir suvartokite 2 kartus per dieną. Paprasta, ne? Priklausomai nuo parazitų kiekio organizme, suaugusieji turi vartoti preparatą 30-60 dienų. Kita vertus vaikai – 30 dienų. Visa išsami informacija pateikiama pakuotės lapelyje.

Nuomonės apie Bactefort

Jūs galite rasti daug teigiamų atsiliepimų apie Bactefort įvairiuose internetiniuose forumuose. Žmonės, naudoję produktą bent mėnesį, pastebėjo savijautos pagerėjimą ir galiausiai visiškai atsikratė parazitų. Specialistai taip pat kalba apie šį vaistą. Paprastai tai yra nuomonės, patvirtinančios ilgalaikį veiksmingumą ir tai, kad produktas yra saugus ir neturi jokių šalutinių poveikių. Taigi, jei kovojate su parazitų ir kirminų problema, Bactefort gali jums padėti.

Rate this post