Parazitai – kaip galima jais užsikrėsti ir kokie yra simptomai?

Užsikrėtimas parazitais yra, deja, gan lengvas. Parazitai gali patekti į organizmą keliais būdais. Visų pirma – per kontaktą su jau užkrėstais žmonėmis. Parazitais galima užsikrėsti taip per užkrėsto vandens ar maisto suvartojimą. Ne be priežasties reikia reguliariai nukirminti naminius gyvūnus – jie taip pat gali būti parazitų nešėjais.

Taigi, kokie gali būti parazito infekcijos simptomai jeigu vis dėlto užsikrėtėme?

 • Alerginės reakcijos (odos bėrimai, sloga, vandeningos akys)
 • Silpnas imunitetas (dažnos infekcijos, nosies užgulimas)
 • Lėtinis nuovargis
 • Galvos skausmai
 • Virškinimo trakto diskomfortas (vidurių užkietėjimas, viduriavimas)
 • Skausmas sąnariuose ir raumenyse
 • Apetito stoka
 • Depresija, nemiga, nervingumas

Kodėl reikia vengti parazitų?

Klysta tie kurie mano, kad „parazitai tai tik kirmėlės“. Nesureagavus laiku, parazitų infekcija gali privesti prie labai rimtų ligų, o kai kuriuose atvejuose – netgi mirties! Pavienis parazitas, priklausomai nuo rūšies, gali siekti net 40 cm ilgį detoxic.

Parazitai dauginasi labai greitai – jie vienu metu sudaro net 250 kiaušinių! O dabar įsivaizduokite, kad tie parazitai gyvena ir dauginasi jūsų organizme. Bjauru? Deja, bet taip būna iš tikrųjų. Be to, parazitai išskiria labai pavojingus toksinus, kurie gali prisidėti vėžio ląstelių susidarymas, infekcijos ir sutrikdyti organų darbą.

Svarbiausia pradėti kovą su jais iš karto, kai tik pastebėsime nerimą keliančius simptomus.

Detoxic – kas tai?

Detoxic yra natūralus maisto papildas, pagrįstas žolelėmis. Jo vartojimas nereikalauja gydytojo recepto ir nesukelia jokio šalutinio poveikio. Detoxic palengvina natūralų organizmo valymą ir padeda atsikratyti parazitų. Jis turi malonų skonį, kuris tikrai patiks vaikams. Detoxic leidžia atsikratyti parazitų vos per 30 dienų! Kad naudojimo efektai būtų matomi, reikia naudoti preparatą kasdien – tik tada jis bus veiksmingas. Jo sudėtis yra naturali ir visiškai saugi. 

Ką sudaro Detoxic?

Detoxic sudėtis yra natūrali, be keiksmingų medžiagų. Todėl neturite jaudintis dėl šalutinių poveikių – jų nėra. Paprasta, bet veiksminga sudėtis yra patvirtinta specialistų, kurie pataria šį produktą kovoje su parazitais.

 • Paprastoji kraujažolė – vartojama skrandžio opaligei ar hemorojui gydyti, joje pilna karotino, vitamino C, antivėžinio flavonoido ir alkaloidų
 • Skėtinė širdažolė – skatina skrandžio sekreciją, žadina apetitą, gerina virškinimą, gydo nuo gastrito bei didina skrandžio rūgštingumą
 • Kvapnusis gvazdikmedis – suaktyvina prastą virškinimą
 • 20 papildomų ingredientų mišinys

Kodėl verta naudoti Detoxic?

Atsikratydami parazitų ir kirminų, padėsite palengvinti imuninę sistemą. Detoxic dėka pamiršite apie parazito sukeltas alergijos problemas. Jūsų oda, plaukai ir nagai gaus maistinių medžiagų rinkinį, kuris pastebimai pagerins jų būklę. Jūs atgausite gyvybingumą lt.wikipedia.org. Pradėsite miegoti ir kelsitės pilni energijos. Argi ne puiku? O apart viso to – apsisaugosite nuo ligų išsivystymo. Verta naudoti Detoxic netgi profilaktiškai, tam kad išvengti nemalonaus susidurimo su parazitais ir pasekmėm, kurias jie neša su savimi.

Svarbiausia atsiminkite, kad parazitų niekada negalima nuvertinti.

Nuomonės apie Detoxic

Internetiniuose forumuose galite rasti daug teigiamų atsiliepimų apie Detoxic.  Naudoję Detoxic bent mėnesį, žmonės, visų pirma, pastebėjo savijautos pagerėjimą o galiausiai ir visiškai atsikratė parazitų. Šį vaistą taip pat giria ir specialistai. Jie tik patvirtina tai, kad Detoxic sudėtis yra veiksminga šalinant parazitus iš organizmo ir tai, kad produktas neturi šalutinių poveikių.

Rate this post