Celiulito gydymas: metodai

Celiulitas būdingas 85-95 proc. visų moterų. Jo priežastys dažnai genetinės, hormonų disbalansas, neteisinga mityba, kontraceptinių priemonių vartojimas. Dėl intensyvaus riebalų, šlakų ir vandens kaupimosi, ląstelės gali padidėti net iki 100 kartų. Silpnas jungiamasis audinys neišlaiko riebalinių ląstelių spaudimo ir riebalinis audinys prasiveržia pro jį. Pakenkiamas poodinis sluoksnis, pradeda formuotis celiulitas.

Ląstelių pabrinkimas,kraujagyslių pakitimai, jungiamojo audinio ir kapiliarų pažeidimai, skysčių užsilaikymas – tai tik pirmosios problemos. Vien dietomis ir sportu šios problemos neišspręsite, kadangi svorio mažinimas nepašalina fiziologinių celiulito atsiradimo priežasčių lt.wikipedia.org. Norint pasiekti gerų rezultatų reikalinga ir išorinė pagalba. Celiulito gydymui taikome diferencijuotą celiulito gydymo metodiką, kurios esmė – įvairių procedūrų ir priemonių kompleksas. Gydymo kursas susideda iš 8-10 procedūrų, jas atliekant 2 kartus per savaitę. Visų procedūrų metu naudojamos kosmetinės priemonės ir aparatai turi pasaulinius patentus.

Limfodrenažas

Gydant celiulitą svarbiausia yra suaktyvinti limfą. Tai atliekama mechaninio limfodrenažo aparatu. Ant kojų, rankų ar pilvo uždedami specialūs rankogaliai, kuriais didelio oro slėgio bangos ritmiškai “stumia” limfą iš galūnių, pašalindamos skysčių perteklių ir šlakus. Prieš tai atskiras kūno dalis tepame įvairiais limfos apytaką, riebalų skilimą skatinančiais kremais, odą stangrinančiais koncentratais, apvyniojame specialia plėvele. Limfodrenažas gerina limfos tekėjimą, iš organizmo šalina šlakus, toksinus, audiniuose susikaupusius skysčius, gerina ląstelių medžiagų apykaitą, reguliuoja žarnyno veiklą, sumažina riebalų sankaupas. Limfodrenažas taip pat rekomenduojamas esant bet kokios kilmės patinimams, dramblialigei, išsiplėtus kojų kapiliarams ir venoms bei po jų operacijos, turint antsvorį, celiulitą, „sudribusią“ odą.

Vakuuminis masažas

Vakuuminiu masažu sėkmingai gydomos įsisenėjusios celiulito stadijos. Tik juo galima “išlyginti” odos gumburėlius, atskiriant į grupeles sulipusias riebalų ląsteles. Vakuuminiu masažu ne tik išjudinama nusistovėjusi limfa, atkuriama mikrocirkuliacija, suminkštinami audiniai, bet ir  aktyvinama kraujotaka, gerinamas limfos nutekėjimas, taip pat vyksta kur kas gilesni procesai infraląsteliniame lygyje. Vakuuminis masažas gerina raumenų tonusą, suardo sąaugas tarp riebalinių ląstelių, aktyvina elastino ir kolageno sintezę, stangrina odą.

Vakuuminio masažo procedūros ypač veiksmingos gydant celiulitą, mažinant riebalų sankaupas probleminėse vietose, didinant odos elastingumą vidiniuose šlaunų paviršiuose, krūtų, pilvo srityse. Pastebimai sumažėja strijos. Procedūros atliekamos ne dažniau kaip 2 kartus per savaitę. Vienas kursas – 4-10 procedūrų.

Ultragarso terapija

Ultragarso procedūra gerina audinių regeneraciją, mikrocirkuliaciją, mažina riebalų sankaupas, taip pat rekomenduojamas odos elastingumui ir stangrumui atstatyti. Ultragarso bangos labai giliai prasiskverbia į audinius, pasiekia riebalų ląsteles ir jose pagreitina riebalų skilimą. Po ultragarso procedūros rekomenduojama limfodrenažas, vakuuminis masažas, kurie iš organizmo padeda pašalinti riebalų skilimo medžiagas, toksinus, pagerinti odos ir raumenų kraujotaką.

Rate this post